Aankondiging
Sluiten
Financiële situatie van ons forum (april 2025)
Beste lezers, volgers en leden van MestreechOnline,
Tijdens de vergadering van 9 april 2025 hebben wij als stichtingsbestuur van MestreechOnline helaas weer moeten vaststellen dat de financiële situatie van ons forum verre van rooskleurig is.
We hebben eerder, in september 2021, een soortgelijk bericht de wereld ingestuurd.
In 2021 konden wij een crisis afwenden door ruimhartige donaties van leden en sympathisanten.
Voor de exploitatie en het online houden van ons forum was rond de € 300,- per jaar nodig.
Inmiddels - en dat zal niemand verbazen - zijn alle prijzen en rekeningen drastisch gestegen.
Om ons forum anno 2025 in de lucht te houden hebben we minstens € 650,- per jaar nodig en dan is het nog passen en meten.
In de komende jaren zullen de exploitatiekosten waarschijnlijk alleen maar oplopen.
Gelet op onze huidige financiële positie kunnen wij t/m september 2025 aan onze betalingsverplichtingen voldoen.
Tot nu toe hebben wij als stichting sponsoring en/of reclame van ons forum afgewezen.
Dit is overigens altijd in overleg geweest met de leden.
In 2024 zijn we wel een samenwerkingsverband aangegaan met De Nieuwe Ster.
Dit heeft ons enige financiële ruimte gegeven, maar dit samenwerkingsverband is inmiddels weer beëindigd.
Concreet betekent dit, dat onze data vanaf september 2025 niet meer online opvraagbaar zijn en dat feitelijk het forum MestreechOnline moet stoppen.
Uiteraard is dit niet wat wij willen!
Om ons forum voort te zetten zullen wij, vier jaar later, helaas weer een beroep moeten doen op donaties van leden, lezers en volgers.
Iedere donatie is uiteraard welkom, dit kan eenmalig, jaarlijks of maandelijks.
Enkele leden doneren tot op de dag van vandaag maandelijks (automatisch) een klein bedrag, laten we zeggen een kopje koffie per maand, dit waarderen wij enorm.
In de tussentijd gaan we als bestuur uiteraard ook op zoek naar wellicht een oplossing, zodat we hopelijk niet jaarlijks deze boodschap moeten verkondigen.
Uiteraard staan we ook open voor andere ideeën.
Los daarvan zijn wij als bestuur, dat nu uit 4 leden bestaat, op zoek naar uitbreiding en frisse impulsen.
Dus als u interesse heeft horen wij dit graag.
Als u wilt doneren kan dat via bankrekening (IBAN): NL73 ABNA 0615 0242 54 o.n.v. Stichting MestreechOnline Maastricht.
Als u een donatie wenst te doen en reeds een geregistreerd lid bent van MestreechOnline, kunt u uw gebruikersnaam, indien u dat wenst, vermelden bij de overschrijving.
U krijgt dan bij uw avatar de toevoeging “Vriend van M.O.” vermeld.
Het stichtingsbestuur MestreechOnline
Klik hier om naar het artikel (posting) te gaan
Meer lezen
Minder zien
Maastrichtse gevelstenenrubriek
Sluiten
X
-
gevelstenenrubriek 143
huisje, boompje, beestje
Bij gebrek aan huisnummering kregen de (meeste) huizen een naam die in veel gevallen werd uitgebeeld op een gevelsteen of uithangbord.
In de keuze van naam en afbeelding zocht men het meestal niet in buitensporigheid en ging daarbij niet erg ver van huis. Het gewone dagelijkse leven en de eigen leefomgeving bood genoeg inspiratie.
ter illustratie een aantal goed gevulde thema’s, klik hierKiek ins nao bove !
http://www.maastrichtsegevelstenen.nl
Opmerking
-
Oorspronkelijk geplaatst door Jef-VMG Bekijk berichtHet gewone dagelijkse leven en de eigen leefomgeving bood genoeg inspiratie.
Opmerking
-
familienamen en gevelstenen
Oorspronkelijk geplaatst door Ingrid M.H. Evers Bekijk berichtEn de familienaam natuurlijk ook?
Behalve bij wapenstenen en een enkele moderne steen waar de familienaam - nog niet eens expliciet genoemd - hoogstens aangeduid wordt door de afbeelding, kan ik nog niet eens een voorbeeld bij de oude huisnaamstenen noemen.
(De gedenkstenen van bouw of donorschap laat ik buiten beschouwing, want die geven het huis geen naam.)Kiek ins nao bove !
http://www.maastrichtsegevelstenen.nl
Opmerking
Opmerking