Aankondiging

Sluiten

Financiële situatie van ons forum (april 2025)


Beste lezers, volgers en leden van MestreechOnline,

Tijdens de vergadering van 9 april 2025 hebben wij als stichtingsbestuur van MestreechOnline helaas weer moeten vaststellen dat de financiële situatie van ons forum verre van rooskleurig is.
We hebben eerder, in september 2021, een soortgelijk bericht de wereld ingestuurd.

In 2021 konden wij een crisis afwenden door ruimhartige donaties van leden en sympathisanten.
Voor de exploitatie en het online houden van ons forum was rond de € 300,- per jaar nodig.
Inmiddels - en dat zal niemand verbazen - zijn alle prijzen en rekeningen drastisch gestegen.
Om ons forum anno 2025 in de lucht te houden hebben we minstens € 650,- per jaar nodig en dan is het nog passen en meten.
In de komende jaren zullen de exploitatiekosten waarschijnlijk alleen maar oplopen.

Gelet op onze huidige financiële positie kunnen wij t/m september 2025 aan onze betalingsverplichtingen voldoen.
Tot nu toe hebben wij als stichting sponsoring en/of reclame van ons forum afgewezen.
Dit is overigens altijd in overleg geweest met de leden.
In 2024 zijn we wel een samenwerkingsverband aangegaan met De Nieuwe Ster.
Dit heeft ons enige financiële ruimte gegeven, maar dit samenwerkingsverband is inmiddels weer beëindigd.

Concreet betekent dit, dat onze data vanaf september 2025 niet meer online opvraagbaar zijn en dat feitelijk het forum MestreechOnline moet stoppen.
Uiteraard is dit niet wat wij willen!

Om ons forum voort te zetten zullen wij, vier jaar later, helaas weer een beroep moeten doen op donaties van leden, lezers en volgers.
Iedere donatie is uiteraard welkom, dit kan eenmalig, jaarlijks of maandelijks.
Enkele leden doneren tot op de dag van vandaag maandelijks (automatisch) een klein bedrag, laten we zeggen een kopje koffie per maand, dit waarderen wij enorm.

In de tussentijd gaan we als bestuur uiteraard ook op zoek naar wellicht een oplossing, zodat we hopelijk niet jaarlijks deze boodschap moeten verkondigen.

Uiteraard staan we ook open voor andere ideeën.
Los daarvan zijn wij als bestuur, dat nu uit 4 leden bestaat, op zoek naar uitbreiding en frisse impulsen.
Dus als u interesse heeft horen wij dit graag.

Als u wilt doneren kan dat via bankrekening (IBAN): NL73 ABNA 0615 0242 54 o.n.v. Stichting MestreechOnline Maastricht.

Als u een donatie wenst te doen en reeds een geregistreerd lid bent van MestreechOnline, kunt u uw gebruikersnaam, indien u dat wenst, vermelden bij de overschrijving.
U krijgt dan bij uw avatar de toevoeging “Vriend van M.O.” vermeld.

Het stichtingsbestuur MestreechOnline

Klik hier om naar het artikel (posting) te gaan

Meer lezen
Minder zien

Stadsbestuur 2010 - 2014

Sluiten
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
nieuwe berichten

  • Gast
    Gast antwoordde
    De enige goede mannier om het te lezen,
    is het uitdraaien maarja dan is mijn inkt op en papier.

    (ter geruststelling je zit er niet gauw naast)

    Leave a comment:


  • Pier
    replied
    Oorspronkelijk geplaatst door Ton Bekijk bericht
    Dossier KarosseerPersberichten
    Toelichting op vergoeding herhuisvesting bewoners Vinkenslag
    Lees meer

    Genoeg te lezen.
    Inderdaad Ton,

    MEER dan genoeg te lezen.
    De raadsinformatiebrief heeft 89 blz. en ik heb er even "verticaal" naar gekeken.
    Pagina 10 en 11 zijn leuke.

    Ik ga deze raadsinformatiebrief eens goed "bestuderen" en laat jullie tzt wel weten wat ik er van vind.
    Overigens hoop ik dat anderen, als ze de raadsinformatiebrief al lezen, ook een mening hebben.
    Want mijn mening is natuurlijk niet per definitie (helaas) de juiste mening.

    Leave a comment:


  • Gast
    Gast antwoordde
    Dossier KarosseerPersberichten
    Toelichting op vergoeding herhuisvesting bewoners Vinkenslag
    Lees meer

    Genoeg te lezen.

    Leave a comment:


  • Gast
    Gast antwoordde
    Oorspronkelijk geplaatst door Pier Bekijk bericht

    Met duaal bedoelt men dat men zich niet per definitie achter zijn eigen wethouder zal scharen, maar gewoon kritisch kijkt naar het functioneren van de wethouder, ongeacht zijn politieke kleur.
    In normale mensen taal dus dat men zijn eigen wethouder, als mocht blijken dat hij/zij een verkeerde keuze of beslissing neemt heeft genomen, zal afvallen.

    Hallo pier misschien interesant om een apart topic te maken omtrent,
    de portefeuilles van de Wethouders
    Om dat deze om de 4 jaar stuivertje wisselen.

    Ik probeer een voorzet te geven.
    nieuwe topic.

    Leave a comment:


  • Pier
    replied
    Oorspronkelijk geplaatst door wim54 Bekijk bericht
    Even bij een CDA bron navraag gedaan en die zegt dat Roxanne van Wunnik van 2006 in de gemeenteraad zou zitten.

    Ook zegt deze bron van het CDA mocht blijkken dat er van 2002-2006
    grove fouten zouden zijn gemaakt zij( het CDA) zich duaal zullen opstellen .

    Wat deze bron nu werkelijk met duaal meent mij even nog niet duidelijk daar duaal toch iets van tweevoudig of tweedelig of iets dergelijk betekent ?
    Het zou kunnen dat Roxanne van Wunnik sinds 2006 in de raad zit. Dat was mij even niet bekend. Bedankt Wim.

    Met duaal bedoelt men dat men zich niet per definitie achter zijn eigen wethouder zal scharen, maar gewoon kritisch kijkt naar het functioneren van de wethouder, ongeacht zijn politieke kleur.
    In normale mensen taal dus dat men zijn eigen wethouder, als mocht blijken dat hij/zij een verkeerde keuze of beslissing neemt heeft genomen, zal afvallen.

    Leave a comment:

Bezig...
X