Aankondiging

Sluiten

Financiële situatie van ons forum (april 2025)


Beste lezers, volgers en leden van MestreechOnline,

Tijdens de vergadering van 9 april 2025 hebben wij als stichtingsbestuur van MestreechOnline helaas weer moeten vaststellen dat de financiële situatie van ons forum verre van rooskleurig is.
We hebben eerder, in september 2021, een soortgelijk bericht de wereld ingestuurd.

In 2021 konden wij een crisis afwenden door ruimhartige donaties van leden en sympathisanten.
Voor de exploitatie en het online houden van ons forum was rond de € 300,- per jaar nodig.
Inmiddels - en dat zal niemand verbazen - zijn alle prijzen en rekeningen drastisch gestegen.
Om ons forum anno 2025 in de lucht te houden hebben we minstens € 650,- per jaar nodig en dan is het nog passen en meten.
In de komende jaren zullen de exploitatiekosten waarschijnlijk alleen maar oplopen.

Gelet op onze huidige financiële positie kunnen wij t/m september 2025 aan onze betalingsverplichtingen voldoen.
Tot nu toe hebben wij als stichting sponsoring en/of reclame van ons forum afgewezen.
Dit is overigens altijd in overleg geweest met de leden.
In 2024 zijn we wel een samenwerkingsverband aangegaan met De Nieuwe Ster.
Dit heeft ons enige financiële ruimte gegeven, maar dit samenwerkingsverband is inmiddels weer beëindigd.

Concreet betekent dit, dat onze data vanaf september 2025 niet meer online opvraagbaar zijn en dat feitelijk het forum MestreechOnline moet stoppen.
Uiteraard is dit niet wat wij willen!

Om ons forum voort te zetten zullen wij, vier jaar later, helaas weer een beroep moeten doen op donaties van leden, lezers en volgers.
Iedere donatie is uiteraard welkom, dit kan eenmalig, jaarlijks of maandelijks.
Enkele leden doneren tot op de dag van vandaag maandelijks (automatisch) een klein bedrag, laten we zeggen een kopje koffie per maand, dit waarderen wij enorm.

In de tussentijd gaan we als bestuur uiteraard ook op zoek naar wellicht een oplossing, zodat we hopelijk niet jaarlijks deze boodschap moeten verkondigen.

Uiteraard staan we ook open voor andere ideeën.
Los daarvan zijn wij als bestuur, dat nu uit 4 leden bestaat, op zoek naar uitbreiding en frisse impulsen.
Dus als u interesse heeft horen wij dit graag.

Als u wilt doneren kan dat via bankrekening (IBAN): NL73 ABNA 0615 0242 54 o.n.v. Stichting MestreechOnline Maastricht.

Als u een donatie wenst te doen en reeds een geregistreerd lid bent van MestreechOnline, kunt u uw gebruikersnaam, indien u dat wenst, vermelden bij de overschrijving.
U krijgt dan bij uw avatar de toevoeging “Vriend van M.O.” vermeld.

Het stichtingsbestuur MestreechOnline

Klik hier om naar het artikel (posting) te gaan

Meer lezen
Minder zien

Zwembad Vijverdal

Sluiten
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
nieuwe berichten

  • Zwembad Vijverdal

    Zwemt u bij zwembad Vijverdal (therapeutisch zwemmen)
    Vul dan zeker onderstaande weblink (die verwijst naar mijn enquete) in...
    Wellicht dat u deze ook via uw zorgaanbieder ontvangt. Want ik heb dagelijks nauw contact met o.a. TsrM, zwemvereniging HEIZ, Radar, BOBM en MGS

    WEBLINK (u wordt automatisch doorverwezen)
    www.thesistools.com/web/?id=303393

    Vandaag de dag staat de teller op 26 mensen die de online enquete inmiddels ingevuld hebben. En 521 papieren enquetes zijn zojuist op de post gedaan (deze gaan naar de gebruikers van BOBM, TsrM en Radar)

    Alvast ontzettend bedankt!!!

    Groetjes onderzoekstertje

    Wee zwump der wekelijks bij zwumbad Vijverdal en wilt dees ervaringen en behoeftes geere mit miech deijle? Iech bin naomelijk vanoet mien stageopdracht bezig mit een onderzeuk naor therapeutisch zwumme... Geer kint dees enquete vinden via: www.thesistools.com/web/?id=303393

    Heijbij wirk iech nauw samen mit zoewel TsrM, MGS, BOBM, zwumvereniging HEIZ en Radar, dus wee weit ontvaank geer eijn vaan dees daog, dees enquête wel want iech verspreid ders via de zorgorganisaties dik 500

    Mitwerking zow super zien, mèr is netuurlijk neet verpliech en allein meugelijk es geer ervaring höb mit therapeutisch zwummen in zwumbad Vijverdal.

    Leefs, onderzeukster'ke!
    Last edited by Verwijderde gebruiker; 15 november 2012, 15:37. Reden: samenvoeging.

  • #2
    Hoi Onderzoekstertje,

    Volgens mij werken de weblinks niet!
    Of werken ze alleen bij mij niet?
    Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd

    Opmerking


    • #3
      Bij mij wel, Pier, maar ik zwem niet

      Opmerking


      • #4
        Nee bij mij werkte de link ook niet, hoe kan dat dan nou....

        Ik plak hem nog eens opnieuw
        http://www.thesistools.com/web/?id=304169

        Ik zie wel dat de reacties toenemen inmiddels al 28 dus bij ´de echte zwemmertjes´ werkt de link gelukkig wel ;-)

        Groetjes onderzoekstertje

        Opmerking


        • #5
          WOW 205 mensen zijn bereid geweest om mee te werken aan mijn onderzoek! Bedankt! En jeh... natuurlijk weet ik niet of er ook therapeutisch zwemgebruikers zijn die mijn 'oproepje' hier hadden gelezen... maar al is het er maar één, ook jullie wil ik alvast bedanken! Echt fijn dat zoveel mensen bereid zijn mij te helpen!


          Groetjes onderzoekstertje

          Opmerking

          Bezig...
          X