Indien dit uw eerste bezoek is, vergeet dan niet de FAQ te lezen door op de bovenstaande verwijzing te klikken. U dient zich te registreren voordat u kunt gaan posten. Klik op de registreer verwijzing hierboven om te vervolgen. Om te beginnen met het tonen van de berichten selecteert u het forumdeel welke u wil gaan bezoeken middels gebruikmaking van de onderstaande selectie.
Ter info:
Mocht er zich onverhoopt een probleem en/of fout voordoen tijdens uw aanmelding, meldt deze dan aub. aan ons (door op de onderstaande gekleurde tekst te klikken).
Wij zullen u dan via email contacteren en zorg dragen voor uw aanmelding zodat u gebruik kunt maken van het forum! Registreren lukt niet, ik kan mij niet aanmelden!
What a mistakuh to makuh, Clio. K'dag in A'dam moet ik aan iedereen ten sterkste afraden.
Ik blijf al jaren niet meer op Koninginnedag in Amsterdam, señor Loco, al was het maar omdat mijn logeeradres aan het Museumplein paalt. Het was donderdag echter zo'n mooi weer dat ik op het/de ponton voor het Allard Piersonmuseum heerlijk in de zon de daklijn van de panden aan de overkant van het Rokin heb zitten bewonderen, iets waar ik pas sinds uw thread op OM aandacht voor heb. Vanaf Arti en het Drenkelingenhuis wisselen die in de richting van de Munttoren voortdurend van bouwrichting: eerst langs de straat en dan weer dwars. Wat een verrijking van mijn blik! Maar ja, niet meer toegekomen aan de trein.
Iech bin zoe blij es eindelek in Mestreech noe 'ns neet mie gesproke weurt euver QUEENSDAY verboonde aon e bekind beermerk. Laote veer 't in vredesnaom höbbe euver lekker awwerwèts KEUNINGINNENDAAG viere. Boe ouch in Mestreech. Veer höbbe al genóg veringelste wäörd en benaomenge in eus sjoen stad. Haw eus magnefiek dialek toch in iere.
Opmerking