Aankondiging

Sluiten
No announcement yet.

Gemeenteraadsverkiezingen 2010

Sluiten
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
nieuwe berichten

  • Ingrid M.H.Evers
    replied
    Aaah! Ik denk dat mevrouw Thieme niet heeft begrepen dat je op die specifieke opname doelde. Not my cup of tea. Tekenend is dat de naam van deze fotograaf mij hoegenaamd niet interesseert. Dat geldt overigens ook voor TON.

    Leave a comment:


  • Ingrid M.H.Evers
    replied
    Als Olijfje de foto bij het meest recente bericht op die site bedoelt ['Ons geduld is op en dat van u?'], ben ik het met mevrouw Thieme eens: zo verschrikkelijk 'glamour' is die niet. En op elke site kom je foto's tegen van lijsttrekkers en -duwers. Dat is nu eenmaal eigen aan het vak. Maar mevrouw Thieme onderschat kennelijk haar kwaliteiten, want met weinig middelen bereikte de fotograaf hier een optimaal effect. Heel prettig en een groot voordeel voor een politica als je fotogeniek bent op de 'vroege' ochtend. (PS. Wie was de vakbekwame fotograaf?)
    Last edited by Ingrid M.H.Evers; 5 februari 2010, 13:06.

    Leave a comment:


  • Esmiralda Thieme
    replied
    haha de foto's zijn op zondagochtend om 10:00 uur in de sneeuw gemaakt. Ik zie er dan echt niet glamour uit. Maar schijnbaar toch wel

    Leave a comment:


  • Esmiralda Thieme
    replied
    Beste allemaal,

    Hierbij onze link http://www.maastricht.trotsopnl.com/

    Sinds juli zijn wij actief. Dat toentertijd nog niet zeker was of we al dan niet mee zouden doen aan de verkiezingen dat klopt als een bus, maar dat wil niet zeggen dat je dan formeel nog geen website kunt hebben. Die hadden we toen al, zij het in een magere vorm.

    In januari 2010 hebben we een nieuwsblog toegevoegd, vandaar dat alle berichten in de nieuwsblog ook vanaf die datum zichtbaar zijn. Bij agenda staat bijvoorbeeld nog dat Rita op 11 november in Maastricht zou zijn. Ik ga natuurlijk niet met terugwerkende kracht berichten plaatsen.

    Denigrerend? Beste, dat is een eigenschap die ik mezelf absoluut niet eigen heb gemaakt. Alvast een fijn weekend, Esmiralda

    Leave a comment:


  • Ingrid M.H.Evers
    replied
    Wel of geen URL?

    Het lijkt mij dat mevrouw Thieme zich vergist, hetzij in de datum, hetzij in de finesses van 'op het Net staan' ? Ik ben zelf digibeet, maar meen te hebben begrepen dat dat kan op veel manieren. Een 'url' is geloof ik maar één van de mogelijkheden? En over die url-verbinding gaat het hier.

    Leave a comment:


  • SJEF †
    replied
    Oorspronkelijk geplaatst door burgemeester Bekijk bericht
    Misschien weet mevr. Thieme niet dat 'de aller beste heer Sjef' onze 'url koning' is?
    En dat is weer niet hetzelfde als der Erlkönig.

    Terug naar het onderwerp.
    Hoe kan mevr. Thieme nu beweren dat de officiële webpagina van TON-Maastricht al existeert sinds augustus 2009?
    Op die datum was nog helemaal niet zeker of TON-Maastricht zou meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen.
    En TON voorvrouw Rita Verdonk had ook nog geen officiële toestemming verleend op dat tijdstip.
    De officiële ingangsdatum van de webpagina TON-Maastricht is 15 januari 2010.
    Voor die datum bestond bovenvermelde webpagina nog niet eens.

    Leave a comment:


  • burgemeester
    replied
    Oorspronkelijk geplaatst door Esmiralda Thieme Bekijk bericht
    Aller beste heer Sjef,

    Ter informatie: onze website is sinds augustus 2009 online. Uw statement klopt derhalve niet.

    hartelijke groet, Esmiralda
    Ik zei net dat ik mevr. Thieme leuk blijf vinden, maar het een beetje denigrerend toontje in bovenstaande post is niet helemaal terecht. Misschien weet mevr. Thieme niet dat 'de aller beste heer Sjef' onze 'url koning' is?

    Leave a comment:


  • burgemeester
    replied
    Oorspronkelijk geplaatst door SJEF Bekijk bericht

    ============================

    Gelukkig voor mij, en jammer voor TON-Maastricht en de VVD-Maastricht, delen jullie samen de laatste plaats nadat ik het kieskompas had ingevuld.
    Je zult het niet geloven, maar voor mij geldt precies hetzelfde!

    Mevr. Thieme blijf ik een aardig mens vinden. Alleen jammer van die partij. Ach ja: wie zonder zonde is, werpe de eerste steen.

    Leave a comment:


  • SJEF †
    replied
    Oorspronkelijk geplaatst door Esmiralda Thieme Bekijk bericht
    Aller beste heer Sjef,

    Ter informatie: onze website is sinds augustus 2009 online.
    Uw statement klopt derhalve niet.

    hartelijke groet, Esmiralda
    Beste Esmiralda,

    Als je met "onze website" de onderstaande URL bedoelt, dan neem ik die niet serieus.

    http://trotsopmestreech.hyves.nl/ .

    Zoals ik elk Hyves account niet serieus neem; 'n verdeld soort van kinjerkroam.

    ============================

    Gelukkig voor mij, en jammer voor TON-Maastricht en de VVD-Maastricht, delen jullie samen de laatste plaats nadat ik het kieskompas had ingevuld.

    URL van het kieskompas:

    http://maastricht.kieskompas.nl/ .
    Last edited by SJEF †; 5 februari 2010, 05:10. Reden: toevoeging informatie

    Leave a comment:


  • Esmiralda Thieme
    replied
    Aller beste heer Sjef,

    Ter informatie: onze website is sinds augustus 2009 online. Uw statement klopt derhalve niet.

    hartelijke groet, Esmiralda

    Leave a comment:


  • SJEF †
    replied
    Oorspronkelijk geplaatst door Pier Bekijk bericht
    Het viel mij echter op dat TON ontbrak.
    De reden waarom het opviel is dat ik verwacht dat TON veel 'Leers'-proteststemmen zal trekken.
    In dat opzicht ben ik dus erg benieuwd.
    Hoi Pier, bovenstaande klopt inderdaad.
    Op het moment dat ik het lijstje publiceerde (05-12-2009) had TON-Maastricht nog geen eigen webpagina; alleen maar een Hyves account.
    En dat nam ik toen (en nu nog steeds) niet serieus om te vermelden.

    Wel kan ik nog de URL's van de volgende webpagina's toevoegen.

    http://www.maastricht.nl/stemmeninmaastricht/ .

    http://www.mpolitix.nl/ ; de jonge politici in Maastricht.

    Leave a comment:


  • Ivo M
    replied
    Oorspronkelijk geplaatst door Pier Bekijk bericht
    Overigens is DWARS volgens mij geen partij in de gemeenteraadsverkiezing, maar de jongerenafdeling van GroenLinks. Of heb ik het nu mis?
    Nee dat klopt, Dwars is de jongerenafdeling van GroenLinks.

    Leave a comment:


  • Pier
    replied
    Het blijft politiek cabaret .....

    De PvdA vindt het te koud om campagne te voeren en vraagt daarom de staatssecretaris te onderzoeken of de gemeenteraadsverkiezingen kunnen worden uitgesteld.
    In schriftelijke vragen aan staatssecretaris Bijleveld (Binnenlandse Zaken) stellen de Kamerleden Heijnen en Kalma dat de kou het campagnevoeren belemmert
    Een woordvoerder laat weten dat het verzoek geen betrekking heeft op de verkiezingen van 3 maart aanstaande, aangezien het daarvoor te laat is.
    De gemeenteraadsverkiezingen zijn standaard in de maand maart. De PvdA wil dat de minister onderzoekt wat de voor- en nadelen zijn van uitstel van de verkiezingen naar een moment waarop het warmer is. Ook vragen ze een onderzoek naar het effect van het weer op het opkomstpercentage
    De SP laat in een reactie weten de PvdA te willen helpen door hen 500 mutsen aan te bieden. "Wouter Bos heeft gezegd dat de partij meer naar links moet kijken. In dat geval willen we onze linkse vrienden graag helpen", aldus SP-Kamerlid Ronald van Raak.
    Bron: NU.nl d.d. 1 febr. 2010

    Die SP heeft wel humor......
    Zou Manon Fokke een mutsje kunnen afhalen bij Lenie Eijssen ?
    Last edited by Pier; 1 februari 2010, 12:31.

    Leave a comment:


  • Pier
    replied
    Ik zal nu wel verdacht worden van TON-sympathieën maar de werkelijkheid is dat ik vind dat wanneer er een lijstje van Maastrichtse partijen wordt gepubliceerd, dat dan ook compleet dient te zijn.

    Het viel mij echter op dat TON ontbrak.
    De reden waarom het opviel is dat ik verwacht dat TON veel 'Leers'-proteststemmen zal trekken.
    In dat opzicht ben ik dus erg benieuwd.
    Overigens heb ik lang niets meer, op dit forum, gehoord van de lijsttrekker van TON in Maastricht, E. THIEME.



    Overigens is DWARS volgens mij geen partij in de gemeenteraadsverkiezing, maar de jongerenafdeling van GroenLinks. Of heb ik het nu mis?

    Gaat de protestmars cq steunbetuigingsmars voor Leers die voor morgen gepland stond nog door?

    Leave a comment:


  • Ingrid M.H.Evers
    replied
    Oorspronkelijk geplaatst door Ingrid M.H. Evers Bekijk bericht
    Laat deze fractievoorzitters een voorbeeld nemen aan oud-burgemeester Leers (...). Als zij nu uit eigen beweging terugtreden, houden zij de eer aan zichzelf en geven zij blijk van hun oprechte zorg voor de stad. Het zou tevens kunnen voorkomen dat hun aftreden na 3 maart alsnog door de eigen partij wordt afgedwongen. Voor de nabije toekomst van Maastricht zou dat wel te laat zijn.
    Of bovenstaande suggestie het uitbrengen van een groot aantal proteststemmen kan voorkomen, weet ik niet. Maar ook ik maak mij enige zorgen over de komende gemeenteraadsverkiezingen. Dat afscheidsfeest komt wel een beetje erg ongelukkig uit. Een week vóór de verkiezingen worden alle negatieve gevoelens nog weer eens lekker opgerakeld en dat lijkt mij geen goed idee.
    Last edited by Ingrid M.H.Evers; 1 februari 2010, 10:08.

    Leave a comment:

Bezig...
X