Café Heliport Griend 11. J.van Gils: café, restaurant, discotheek en bar volgens het Groot Maastrichts Kroegenboek uit 1975, uitgegeven door de Studentenvereniging Amphitryon (Katholieke Hogere Hotelschool) te Maastricht.
Aankondiging
Sluiten
No announcement yet.
heliport maastricht
Sluiten
X
-
Ook dat vond er plaats BreurOorspronkelijk geplaatst door Breur Bekijk berichtDe laatste kans voor vrijgezellen?
.
Opmerking
-
Ik meen dat een maastrichtse dj John Bijl het ook nog tijdje heeft gerund.Oorspronkelijk geplaatst door Breur Bekijk berichtCafé Heliport Griend 11. J.van Gils: café, restaurant, discotheek en bar volgens het Groot Maastrichts Kroegenboek uit 1975, uitgegeven door de Studentenvereniging Amphitryon (Katholieke Hogere Hotelschool) te Maastricht.
Het kan ook zijn dat Bijl werknemer van van Gils was .
Opmerking
-
Limburg Dagblad van 20 juni 1991.Oorspronkelijk geplaatst door wim54 Bekijk berichtOok dat vond er plaats Breur
.
Opmerking
-
Uit deze advertentie zouden beiden er dus tegelijktijd en tezamen er hebben gelegen ,dat ben dan toch "kwijt" uit mijn geheugen.Oorspronkelijk geplaatst door Breur Bekijk berichtLimburg Dagblad van 20 juni 1991.
Goed dat MO er dus is
DJ John zou dan best John Bijl zijn .
Opmerking
-
Met mijn toestel is het moeilijk een fatsoenlijke foto te maken. Ik sta er hoe dan ook te kort op en weet niet of er instellingen mogelijk zijn tot een panoramafoto.
De teksten staan volgens mij nu ook goed in beeld.
Heb ook een foto van buiten gemaakt met daarop de achterzijde van het glas-in-lood tafareel.
Opmerking
-
Welk (bij)gebouw??
Een hele interessant glas-en-loodraam.Oorspronkelijk geplaatst door Toller Bekijk berichtZal morgen proberen een betere foto te maken met de volledige tekst.
Maar voor mijn beeldvorming.
Over welk (bij)gebouw van de huidige Doeg 't zellef Geraasj hebben we het precies??
Heb je toevallig een overzichtsfoto?Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd
Opmerking

Opmerking