Aankondiging

Sluiten

Financiële situatie van ons forum (april 2025)


Beste lezers, volgers en leden van MestreechOnline,

Tijdens de vergadering van 9 april 2025 hebben wij als stichtingsbestuur van MestreechOnline helaas weer moeten vaststellen dat de financiële situatie van ons forum verre van rooskleurig is.
We hebben eerder, in september 2021, een soortgelijk bericht de wereld ingestuurd.

In 2021 konden wij een crisis afwenden door ruimhartige donaties van leden en sympathisanten.
Voor de exploitatie en het online houden van ons forum was rond de € 300,- per jaar nodig.
Inmiddels - en dat zal niemand verbazen - zijn alle prijzen en rekeningen drastisch gestegen.
Om ons forum anno 2025 in de lucht te houden hebben we minstens € 650,- per jaar nodig en dan is het nog passen en meten.
In de komende jaren zullen de exploitatiekosten waarschijnlijk alleen maar oplopen.

Gelet op onze huidige financiële positie kunnen wij t/m september 2025 aan onze betalingsverplichtingen voldoen.
Tot nu toe hebben wij als stichting sponsoring en/of reclame van ons forum afgewezen.
Dit is overigens altijd in overleg geweest met de leden.
In 2024 zijn we wel een samenwerkingsverband aangegaan met De Nieuwe Ster.
Dit heeft ons enige financiële ruimte gegeven, maar dit samenwerkingsverband is inmiddels weer beëindigd.

Concreet betekent dit, dat onze data vanaf september 2025 niet meer online opvraagbaar zijn en dat feitelijk het forum MestreechOnline moet stoppen.
Uiteraard is dit niet wat wij willen!

Om ons forum voort te zetten zullen wij, vier jaar later, helaas weer een beroep moeten doen op donaties van leden, lezers en volgers.
Iedere donatie is uiteraard welkom, dit kan eenmalig, jaarlijks of maandelijks.
Enkele leden doneren tot op de dag van vandaag maandelijks (automatisch) een klein bedrag, laten we zeggen een kopje koffie per maand, dit waarderen wij enorm.

In de tussentijd gaan we als bestuur uiteraard ook op zoek naar wellicht een oplossing, zodat we hopelijk niet jaarlijks deze boodschap moeten verkondigen.

Uiteraard staan we ook open voor andere ideeën.
Los daarvan zijn wij als bestuur, dat nu uit 4 leden bestaat, op zoek naar uitbreiding en frisse impulsen.
Dus als u interesse heeft horen wij dit graag.

Als u wilt doneren kan dat via bankrekening (IBAN): NL73 ABNA 0615 0242 54 o.n.v. Stichting MestreechOnline Maastricht.

Als u een donatie wenst te doen en reeds een geregistreerd lid bent van MestreechOnline, kunt u uw gebruikersnaam, indien u dat wenst, vermelden bij de overschrijving.
U krijgt dan bij uw avatar de toevoeging “Vriend van M.O.” vermeld.

Het stichtingsbestuur MestreechOnline

Klik hier om naar het artikel (posting) te gaan

Meer lezen
Minder zien

De reputatie van de stad Maastricht

Sluiten
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
nieuwe berichten

  • #16
    Zo bekeken kan er nog wel een zoentje bij.


    en toch blijven voetballers komen voor de uitwedstrijd in Maastricht tegen emVvee
    en toch blijven toeristen komen voor het mooie Maastricht

    en ook al blijft Maastricht een beetje; mett tuute towwgepleck, de moderniteit zit 'm in dat chauvinisme
    dat ontwikkeld zich gestaag

    tot de volgende reputatie crisis
    Iets te oud voor re-educatie
    iets te jong voor afdanking
    m.a.w. een stoer Mestreechter joonk

    Opmerking


    • #17
      Hoezo chauvenistisch?

      Oorspronkelijk geplaatst door Antonius Bekijk bericht
      (....)

      en ook al blijft Maastricht een beetje; mett tuute towwgepleck, de moderniteit zit 'm in dat chauvinisme
      dat ontwikkeld zich gestaag

      tot de volgende reputatie crisis
      "Nergens is het licht zo licht,
      Als op het Vrijthof in Maastricht.

      En overdrijf ik lichtelijk?
      Dan is dat Maastrichtelijk!"

      Toon Hermans.
      Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd

      Opmerking


      • #18
        Oorspronkelijk geplaatst door Breur Bekijk bericht
        Slechte bereikbaarheid, hoge parkeertarieven, lucht-, bodem- en water verontreiniging ontsieren Maastricht. De skyline wordt op meerdere plekken vervuild door lelijke gebouwen. Dat laatste is natuurlijk subjectief. In schandaaltjes en criminaliteit probeert Maastricht andere steden bij te houden
        Op mij had het schandaaltje met Onno het effect om toch weer eens wat uitgebreider op Maastricht te googlen. En kwam daardoor ook op dit weblog terecht.
        Ik heb Maastricht ruim 35 jaar geleden vaarwel gezegd en woon sindsdien in A'dam. Maar zak al die jaren met vaste regelmaat af naar de 'Parel van het Zuiden'.

        Kende de stad uit mijn duimpje, heb er dan ook veel rondgelsenterd. En behalve de afbraak- en bouwwoede is er nog veel wat ook onaangetast en herkenbaar is (gebleven).
        Zowel qua cultuur van, als ook natuur rondom de stad. Ook merk ik steeds weer dat inborst van den échte Mestreechteneer, een tikkeltje 'Maastrichterlijk' - om het woord chauvinistisch niet te gebruiken - niets aan charme heeft ingeboet.

        Ach en zo'n Onno en zijn gehaspel zal daar echt niets aan veranderen. Wel viel mij al langer op dat de bereikbaarheid van het centrum - met auto - steeds moeilijker en vooral ook duurder wordt. En ook het halsstarrig vasthouden aan het contraproductief koffieshopbeleid, haalt veel van de gezellige reuring weg uit het centrum. Dan gaan ze er hier gewoon iets pragmatischer mee om en zien ze naast de schaduwzijden, ook het belang van inkomsten en toerisme in samenhang met koffieshopbeleid.

        Maar er is natuurlijk meer dat Maastricht onderscheidt. Het goede leven en eten, de vele gezellige kroegjes en het onmiskenbare 'ons kent ons' gevoel.

        Opmerking


        • #19
          Hollender welkom, en drink dich eint vaan miech un sjoen stukske gejreven
          Iedereen neemt mij zoals ik ben,.....nu ik nog

          Opmerking


          • #20
            Oorspronkelijk geplaatst door Pier Bekijk bericht
            "Nergens is het licht zo licht,
            Als op het Vrijthof in Maastricht.

            En overdrijf ik lichtelijk?
            Dan is dat Maastrichtelijk!"

            Toon Hermans.
            Wow, Pier, helemaal geweldig!

            Opmerking


            • #21
              Oorspronkelijk geplaatst door parel Bekijk bericht
              Hollender welkom, en drink dich eint vaan miech un sjoen stukske gejreven
              Versta en zelfs spreek het Maastrichtse dialect moeiteloos, maar schrijven is vers twee dus: dank en op je gezondheid.

              Opmerking


              • #22
                Ik ken vele Hollenders en ook deze is natuurlijk welkom bij MO. Zelf ben ik heel bescheiden en zorg dat de Maastrichtenaren zich niet te veel aanstellen. Als dat gebeurt, kom ik met verhalen uit de stad waaruit Maastricht eigenlijk geboren is! Namelijk Sint-Pieter (op MO bekend als SP). Echte Luikse rebellen.

                Opmerking


                • #23
                  Oorspronkelijk geplaatst door Hollender Bekijk bericht
                  Versta en zelfs spreek het Maastrichtse dialect moeiteloos, maar schrijven is vers twee dus: dank en op je gezondheid.
                  Join the club, ik kan er ook niks van en ik woon hier 37 jaar.

                  Overigens verbazingwekkend dat dit draadje nog bestaat. Ik dacht dat het met drie reacties wel een stille dood zou sterven...

                  Opmerking


                  • #24
                    Reputatieschade... Tja, ja en nee. Het ligt eraan hoe men het bekijkt. Enerzijds, wie zonder zonde is, werpe de eerste steen. Anderzijds in zijnfuntie had ie beter moeten weten. Had dan een kamertje opgezoht, zou ik zeggen.Mijn vraag is eerder hoe serieus hij nog kan acteren in handhaving van regelgeving als hijzelf (zij het een morele) regel zelf niet is nagekomen.
                    Trust me, I know what I am doing

                    Opmerking


                    • #25
                      Math Haaken

                      E jaor mèt oorlog en geweld,
                      'T dreijt allemaol um 't geld.
                      Wietpas, drugsrunners in eus stad,
                      Wat höbbe veer allemaol neet gehad.
                      Unne börgemeister heel neet zie fatsoen,
                      En eederein wow dao gèt aon doen.
                      Zoegenaomde M.V.V "supporters"
                      Deege eus stad gei good,
                      Is dat noe de meneer boeop dat moot?
                      Laote veer same gèt verdraagzamer zien in 't nuijjaor,
                      En Staot gèt miejer veur elkaar klaor.
                      Zoe wie veer gedoon höbbe mèt 't glaze hoes,
                      Daan veule veer us in eus stad weer thoes.
                      Iedereen neemt mij zoals ik ben,.....nu ik nog

                      Opmerking

                      Bezig...
                      X