Aankondiging

Sluiten
No announcement yet.

Het is crisis!, maar deze Maastrichtenaren graaien door

Sluiten
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Tonen
Clear All
nieuwe berichten

  • Het is crisis!, maar deze Maastrichtenaren graaien door

    MAASTRICHT - Te veel mensen in dienst van de (semi)overheid verdienen te veel geld. Dat blijkt uit een rapport dat minister Plasterk vandaag heeft gepresenteerd. In Maastricht wordt het grote geld vooral verdiend aan de top van de universiteit en in het Academisch Ziekenhuis. Salarissen ruim boven de twee ton, met uitschieters naar drie, vier ton. Het is schering en inslag. Bezuinigingen in de zorg en onderwijs? Ja, maar niet aan de top. De graaiers op een rijtje.

    Lees hier Maastrichtdichtbij.nl
    Iedereen neemt mij zoals ik ben,.....nu ik nog

  • #2
    Tjonge, jonge. Ik ben absoluut tegen die hoge salarissen in de publieke sector, maar dat bericht is werkelijkwaar van het niveau riool: zeer tendentieus en ongenuanceerd. De middeleeuwse schandpaal in een modern jasje.

    Opmerking


    • #3
      Waarom verdient bijvoorbeeld Martin Paul dat salaris?

      Oorspronkelijk geplaatst door burgemeester Bekijk bericht
      Tjonge, jonge. Ik ben absoluut tegen die hoge salarissen in de publieke sector, maar dat bericht is werkelijkwaar van het niveau riool: zeer tendentieus en ongenuanceerd. De middeleeuwse schandpaal in een modern jasje.
      De posting op Maastricht dichtbij dateert al van 8 januari 2013.
      In die zin is dit oud nieuws.

      Ik ben het overigens niet eens met de opmerking dat dit een vorm riooljournalistiek zou zijn.
      Ik vind deze salarissen buitensporig en wat mij betreft mogen ze rustig geopenbaard worden.
      Neemt niet weg dat er vervolgens geen hetze mag ontstaan en dat ongenuanceerde postings het gevolg zijn.

      Als mensen terecht zulke, in mijn ogen, buitensporige salarissen verdienen, in de letterlijke betekenis van het woord, dat kan men dit wellicht ook aan mij en alle andere belangstellenden uitleggen!
      Ik hoor echter zelden een plausibele verklaring.
      Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd

      Opmerking


      • #4
        waar haalt deze journalist eigenlijk deze gegevens vandaan?
        Fallor ergo sum

        Opmerking

        Bezig...
        X