Aankondiging
Sluiten
Financiële situatie van ons forum (april 2025)
Beste lezers, volgers en leden van MestreechOnline,
Tijdens de vergadering van 9 april 2025 hebben wij als stichtingsbestuur van MestreechOnline helaas weer moeten vaststellen dat de financiële situatie van ons forum verre van rooskleurig is.
We hebben eerder, in september 2021, een soortgelijk bericht de wereld ingestuurd.
In 2021 konden wij een crisis afwenden door ruimhartige donaties van leden en sympathisanten.
Voor de exploitatie en het online houden van ons forum was rond de € 300,- per jaar nodig.
Inmiddels - en dat zal niemand verbazen - zijn alle prijzen en rekeningen drastisch gestegen.
Om ons forum anno 2025 in de lucht te houden hebben we minstens € 650,- per jaar nodig en dan is het nog passen en meten.
In de komende jaren zullen de exploitatiekosten waarschijnlijk alleen maar oplopen.
Gelet op onze huidige financiële positie kunnen wij t/m september 2025 aan onze betalingsverplichtingen voldoen.
Tot nu toe hebben wij als stichting sponsoring en/of reclame van ons forum afgewezen.
Dit is overigens altijd in overleg geweest met de leden.
In 2024 zijn we wel een samenwerkingsverband aangegaan met De Nieuwe Ster.
Dit heeft ons enige financiële ruimte gegeven, maar dit samenwerkingsverband is inmiddels weer beëindigd.
Concreet betekent dit, dat onze data vanaf september 2025 niet meer online opvraagbaar zijn en dat feitelijk het forum MestreechOnline moet stoppen.
Uiteraard is dit niet wat wij willen!
Om ons forum voort te zetten zullen wij, vier jaar later, helaas weer een beroep moeten doen op donaties van leden, lezers en volgers.
Iedere donatie is uiteraard welkom, dit kan eenmalig, jaarlijks of maandelijks.
Enkele leden doneren tot op de dag van vandaag maandelijks (automatisch) een klein bedrag, laten we zeggen een kopje koffie per maand, dit waarderen wij enorm.
In de tussentijd gaan we als bestuur uiteraard ook op zoek naar wellicht een oplossing, zodat we hopelijk niet jaarlijks deze boodschap moeten verkondigen.
Uiteraard staan we ook open voor andere ideeën.
Los daarvan zijn wij als bestuur, dat nu uit 4 leden bestaat, op zoek naar uitbreiding en frisse impulsen.
Dus als u interesse heeft horen wij dit graag.
Als u wilt doneren kan dat via bankrekening (IBAN): NL73 ABNA 0615 0242 54 o.n.v. Stichting MestreechOnline Maastricht.
Als u een donatie wenst te doen en reeds een geregistreerd lid bent van MestreechOnline, kunt u uw gebruikersnaam, indien u dat wenst, vermelden bij de overschrijving.
U krijgt dan bij uw avatar de toevoeging “Vriend van M.O.” vermeld.
Het stichtingsbestuur MestreechOnline
Klik hier om naar het artikel (posting) te gaan
Meer lezen
Minder zien
Natuurlijk Maastricht
Sluiten
X
-
Ik mocht het boek twee weken geleden ontvangen. Inderdaad een heel waardevol boek.
-
Mooi, en elke achtergrond informatie is voor een wandelaar wel prettig om te hebben als naslagwerk. Besteld!
ik geef er hier (wegens NATUUR) ook een die maar weinige kennen.
Planten en voornamelijk vogels in kaart gebracht.
https://natuurgegevensprovincielimbu...P_ONDERACT.HTM
Ze waren net weer opnieuw begonnen met inventariseren in 2020 en toen kwam corona hetgeen geen vogel is maar zich wel via de lucht verspreidt.
Leave a comment:
-
Oorspronkelijk geplaatst door El Loco Bekijk berichtEn o, o, o, wat is dit een prachtig boek! Een must-haveboek. De bijbel van de Maastrichtse natuur. De HEM van de plantjes en de beestjes. Bijna 600 pagina's en ik schat zo'n 2000 foto's over alle parken, natuurgebieden, waterlopen, poelen en mergelgroeven in Maastricht, uiteraard met alles wat daarin leeft. Alleen al de indrukwekkende soortenindex achterin!Ongelooflijk!
Leave a comment:
-
Natuurlijk Maastricht
Ik geloof niet dat deze al aan de orde is geweest op het forum, want hij is ook nog maar net uit; ik heb mijn exemplaar een week of twee geleden ontvangen:
Natuurlijk Maastricht. Compacte stad in een weids landschap
En o, o, o, wat is dit een prachtig boek! Een must-haveboek. De bijbel van de Maastrichtse natuur. De HEM van de plantjes en de beestjes. Bijna 600 pagina's en ik schat zo'n 2000 foto's over alle parken, natuurgebieden, waterlopen, poelen en mergelgroeven in Maastricht, uiteraard met alles wat daarin leeft. Alleen al de indrukwekkende soortenindex achterin! Het enige minpuntje: het voorwoord van de burgemeester. Waar ze anders altijd de juiste toon weet te treffen, mist ze hier de essentie. Ze steekt de loftrompet over de Maastrichtse natuur, uiteraard, maar niet over de auteurs die deze megaklus, waarschijnlijk voor een groot deel om niet of voor een habbekrats, geklaard hebben. Hulde dus aan alle 37 auteurs en redacteurs (als ik goed geteld heb)!
Tags: Geen
Leave a comment: