Indien dit uw eerste bezoek is, vergeet dan niet de FAQ te lezen door op de bovenstaande verwijzing te klikken. U dient zich te registreren voordat u kunt gaan posten. Klik op de registreer verwijzing hierboven om te vervolgen. Om te beginnen met het tonen van de berichten selecteert u het forumdeel welke u wil gaan bezoeken middels gebruikmaking van de onderstaande selectie.
Ter info:
Mocht er zich onverhoopt een probleem en/of fout voordoen tijdens uw aanmelding, meldt deze dan aub. aan ons (door op de onderstaande gekleurde tekst te klikken).
Wij zullen u dan via email contacteren en zorg dragen voor uw aanmelding zodat u gebruik kunt maken van het forum! Registreren lukt niet, ik kan mij niet aanmelden!
Het was even wachten. De vrieskou en de sneeuw ontbeerden nog een element om de echt mooie plaatjes te kunnen schieten. Te weinig vocht in de lucht voorkwam tot nu toe de broodnodige rijp. Ziedaar afgelopen nacht kreeg Maastricht Aktueel fotograaf Laurens Bouvrie wat hij graag wilde. Eindelijk tijd voor het close up werk. En passant in Heugem/Randwyck aan de boorden van de Maas en aan de overkant aan de kades van Sint Pieter nog enkele andere taferelen vastleggen. Een visser met vissenbloed, de binnenhaven van Sint Pieter als look a like van de Bonkervaart. Winter in America is cold zong Doug Ashdown. In Maastricht net zo…..
Opmerking